Added by on 2016-07-19

“Zor banyoda o zaman beni emdi biri olduğunu fark,” diye Matt dedi. Matt sadece bakarak kuvvetle, onun şişkinliği çalışmaya devam etti. Bob arkasına yaslandı. “Şimdi ben, o tatlı değil bana hizmet için iki serserilere var gibi görünüyor?” O bir gülümseme kırık. Matt şişkinliği dolu Bakire Seks sevdi açığa onun fermuar aşağı çekti.

Bu noktaya kadar hala bırakmak dürtü yarım savaşıyordu, ama en kısa sürede görünce Bob’un kese benim ilgi pike başladı. Matt mideden Bob’un iç çamaşırı kemer çekti ve onun büyük kobra yayınladı.

“Kahretsin, ben hatırlıyorum bile daha büyük olduğunu,” Matt dedi. Kalın ve bir bebeğin kolu olarak uzun – O kadar hiç görmediğim bir yarak büyüktü. Bu ikinci imkansız uzunluğu ve kolan kazanıyor, onun topları kapalı ve havaya yükselen, hafifçe öne doğru eğildi.

Matt aşağı gitti ve o tek güçlü yudum boğazına geldiğince Bob’un et kadar sürdü. Matt yukarı kısa kesilmiş ve aşağı onun kutup olarak “Awwww, evet bok,” Bob, dedi. “Bu lanet tatlı. Dick olduğunu Suck.” O onu boğmaya neden agresif Matt’in başını aşağı itti. Ama o ve onun şort ile kendi dick masaj olarak boğazına dışarı Bob Dick çalışma, devam etti. Bir dakika sonra, Don kadar izin ve Matt’in dili ağzına onları alıştırma, onun kıllı fındık üzerinde Amatör Seks kaldırdı ve onun milinin kablolu alt tarafı boyunca kini koştu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*